12.2. Zimní akce s Bamboolikem

Vyražte na hory s jednorázovými vkládacími plenkami Bamboolik.

Jednorázová savá jádra Bamboolik jsou skvělá pro uživatele látkových plen na cesty, ideální například pro zimní dovolenou na horách. Jednorázová jádra se vkládají do svrchních kalhotek, případně do All-in-One kapes. Získáte tak výhodu jednorázových plenek (na dovolené nemusíte prát) i prodyšnost látkových plen. Nyní je můžete po následující 2 týdny zakoupit se slevou 10%.

Jednorázové pleny Bamboolik


1.2. Kožené capáčky

Vážení zákazníci, právě jsme doplnili zásoby kožených capáčků, vybírat můžete zde. Kožené capáčky jsou velmi vhodné pro děti, které si teprve začínají stoupat, neomezují totiž přirozený pohyb nožičky a nepřekáží při lezení a hraní na zemi. Nosit je samozřejmě mohou i starší děti, kožené capáčky simulují chůzi naboso, kterou mnoho lékařů doporučuje. Kožené capáčky jsou praktické i jako přezůvky pro starší děti třeba do herny (vejdou se i do malé kabelky), i jako přezůvky do školky.


12.1. Zimní akce s nosítky Tula

Vážení zákazníci, nyní ke každému nákupu ergonomického nosítka Tula dostanete jako dárek luxusní bambusovou deku značky Tula. Akce platí do vyprodání zásob dek Tula.